Psichologijos mokykla 360

Mokymosi moduliai

Asmenybės psichologija Asmenybės psichologija 1 tema2024-01-18 - 2024-01-18 Plačiau

Kas rašo mano gyvenimo scenarijų? Asmenybės užgimimas, branda ir atsisveikinimas

2024-01-18Salva Marcinkevičienė

Kas rašo mano gyvenimo scenarijų? Asmenybės užgimimas, branda ir atsisveikinimas. Ar jums irgi kyla toks klausimas? Jeigu atsakymas TAIP, skaitykite toliau. Mūsų  lektorė, geštalto psichoterapeutė Salva Marcinkevičienė pristato labai aktualią temą tiems, kurie kartą ėmę mąstyti apie gyvenimo prasmę, „atmąstyti“ nebegali. Brandos nulemtas klausimas ir atsakymų paieška peržiūrint savo gyvenimo scenarijų ir kvestionuojant autorystę bei jos įtaką pasirinkimams – kontroliuoti situaciją ar kūrybiškai prisitaikyti? Ką daryti, jei nebedžiugina? Ar sportinis automobilis sustabdys jaunystę? Kaip be dramų suvokti realybę ir nenuskęsti nemirtingumo iliuzijoje?

ASMENYBĖS UŽGIMIMAS 

*Svarbių žmonių vaidmuo asmenybės vystymuisi.

*Gyvenimo scenarijai. Iš kur jie atsiranda? Ar aš esu jų įtakojamas (-a)?

*Ar moterims reikalingas vyriškumas? Ar vyrams reikalingas moteriškumas?

*Tikrovės kontrolė ar kūrybiškas prisitaikymas. Kas yra svarbiau?

 

BRANDA 

*Ar vidurio amžius turi krizes? Ar jos yra būtinos?

*Ar tikrai esu savo gyvenimo autorius?

*Kodėl manęs nebedžiugina tai, kas džiugino anksčiau?

*Tai kur, po galais, yra ta gyvenimo prasmė?

Temą padės atskleisti animacinio filmo „Kung Fu panda“ psichologinė interpretacija, todėl rekomenduojame pažiūrėti šio filmo pirmąją dalį.Registracija ir kainos
Suskleisti
Kas yra Psichologijos mokykla360?

Psichologijos mokykla360 - tai neformalios psichologijos studijos suaugusiems Klaipėdoje. Kviečiame mokytis motyvuotus, sąmoningus žmones, siekiančius gilinti žinias psichologijos srityje, ieškančius įrankių, kaip psichologiją pritaikyti gyvenimui. Didžiuojamės surinkta lektorių - praktikų komanda, kurie įkvepia pokyčiams ir atskleidžia psichologijos žinias netikėtais kampais. Darbas mažose grupėse Jums patogiu tvarkaraščiu suteikia galimybę suderinti įsipareigojimus ir savęs pažinimą, tobulėjimą bei kurti ryšį su bendraminčiais. Mokymai vyksta jaukioje, modernioje erdvėje, kurioje gera būti ir lengva tobulėti.

Kam labiausiai rekomenduojama čia mokytis?

Studijos Psichologijos mokykla360 geriausiai patenkins poreikius žmonių, žvelgiančių giliau, ieškančių kažko daugiau nei kasdienė rutina, norinčių kurti darnesnius santykius su savimi ir aplinkiniais, branginančių savo laiką bei norinčių laisvalaikį skirti tobulėjimui, vertinančių buvimą tarp bendraminčių.  Taip pat tuos, kurie siekia gilinti žinias psichologijos srityje, ieško įrankių, kaip psichologiją pritaikyti gyvenimui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimų apie psichologijos studijas?
Susisiekite, mielai patarsime!

Lina Paulikė Mokymų koordinatorė

lina@psichologijosmokykla360.lt
+370 609 26026 Kur vyksta paskaitos?
Sekite mus:FacebookInstagramLinked in

Arba užduokite mums klausimą užpildydami šią formą:

Siųsti klausimą